Wkrótce na www.motorro.pl sprawdzisz swoje ceny we wszystkich Polskich hurtowniach motoryzacyjnych.

O nas

Kim jesteśmy:
Mariusz Pawluk- 6 lat doświadczenia na kierowniczym stanowisku w lokalnym dużym sklepie motoryzacyjnym, wcześniej 6 letnie doświadczenie jako handlowiec B2B w branżach budowlanej i FMCG. Pasjonat motoryzacji, zmotywowany, ambitny, kreatywny. 8 lat temu uruchomił pierwszy projekt informatyczny recepcjaonline.com system zarządzania recepcją w salonach kosmetycznych i fryzjerskich. Zarządzał tworzeniem aplikacji oraz modelowaniem dystrybucji. 
Daniel Siwiec- Przedsiębiorca, 8 lat doświadczenia w handlu ,a od 5 lat prowadzi biuro obrotu nieruchomościami gdzie zarządza 17 osobowym zespołem. Absolwent kursów CCIM nazywanych „doktoratem z komercyjnego rynku nieruchomości”. Specjalizuje się w kreatywnych modelach inwestowania, w oparciu o rożnego rodzaju dźwignie.
 
Co robimy:
Tworzymy porównywarkę cen części samochodowych we wszystkich hurtowniach , przeznaczona dla stacjonarnych sklepów z częściami samochodowymi oraz warsztatów samochodowy sprzedających części, które posiadają w tychże hurtowniach indywidualne warunki handlowe(ceny , terminy dostaw).
Naszym celem jest stworzenie produktu który umożliwi kupowanie w niższych cenach, skrócenie czasu na szukanie produktu, uproszczenie wyboru najlepszej oferty.
Zamawianie części w sklepach motoryzacyjnych jest dość skomplikowane jest na rynku kilkanaście hurtowni motoryzacyjnych, większość sklepów korzysta z około 7 z nich jednocześnie. Osoba zamawiająca towar jest pracownikiem wykwalifikowanym i dokładnie wie jaki produkt chce zamówć. Natomiast znalezienie tego produktu w najlepszej cenie i porównanie dostępności jest czynnością bardzo żmudną. Znajdujemy indeks części którą jesteśmy zainteresowani następnie wklejamy go do katalogów wszystkich hurtowni po kolej by znaleść najlepszą oferte. Często juź przy 4 katalogu pojawiają się pierwsze trudności z analizą w której hurtowni produkt był najtańszy i dostępny w interesującym nas terminie. W rezultacie przy dużym natłoku pracy zamawianie części odbywa się w hurtowniach według przyzwyczajeń zamiast zachowań czysto ekonomicznych. Różnice w cenach zakupu przy rzetelnej analizie przekraczają 10%.
Niestety rzetelna analiza jest bardzo czasochłonna. Więc w dużym skrócie problemami są:
Cena- znalezienie najkorzystniejszej cenowo oferty jest bardzo pracochłonne i pochłania zbyt dużo czasu
Czas potrzebny na znalezienie i analize dostępności wybranego produktu
Niewygodne korzystanie z dużej ilości katalogów jednocześnie
 
Naszym celem jest:
Zbudowanie porównywarki indywidualnych warunków handlowych w każdej hurtowni z czytelnym wynikiem uszeregowanym od ceny najniższej do najwyższej na każdym poszukiwanym produkcie pozwoli skrócić czas zamawiania towaru nawet o 70% a także pozwoli zaoszczędzić realne pieniądze w procesie zakupowym (często różnice cen w poszczególnych hurtowniach przekraczają 10%). Dzięki czemu sklep lub warsztat mogą zarobić więcej.

Będziemy wdzięczni za każdą opinie. Chcemy aby nasz produkt był możliwie najlepszy.